بروات می کوشد با رصد مستمر بازار و گسترش و توسعه محصولات خود در راستای رضایت مشتری، به یکی از برندهای ممتاز لوازم خانگی در بازار ایران، عراق و سایر بازرهای بین المللی مبدل شود.

لطفاً نام و نام خانوادگی خود را وارد نمائید
لطفاً کشور مقصد خود را وارد نمائید
لطفاً شماره موبایل خود را وارد نمائید
لطفاً توضیحات مورد نظر خود را وارد نمائید
لطفاً کد امنیتی را به درستی وارد نمائید
بازار لوازم خانگی از رقابتی‌ترین و پر رشدترین صنایع در ایران و جهان محسوب می‌شود. حضور تعداد زیادی برند ایرانی و برندهای برتر بین‌المللی، کسب و کار در این صنعت را تبدیل به چالشی مستمر و پیچیده کرده است. در این بین شرکت جهان سپهر تبریز یک برند ایرانی شناخته شده تحت نام تجاری بروات از سال 1382 فعالیت خود را در حوزه ی طراحی، ساخت، فروش و خدمات پس از فروش انواع لوازم خانگی از جمله تجهیزات گرمایشی ، آبگرمکن وکولرهای آبی بمنظور عرضه در بازارهای داخلی و بین المللی به ویژه کشور عراق آغاز نمود.

کشورهای دارای نمایندگی رسمی شرکت بروات

کشور ایران
کشور عراق
کشور سوریه
کشور افغانستان
کشور لبنان
کشور ترکمنستان
  • کشور ایران
  • کشور عراق
  • کشور سوریه
  • کشور افغانستان
  • کشور لبنان
  • کشور ترکمنستان
browatt
بروات می کوشد با رصد مستمر بازار و گسترش و توسعه‌ی محصولات خود در راستای رضایت مشتری، به یکی از برندهای ممتاز لوازم خانگی در بازار ایران، عراق و سایر بازارهای بین المللی مبدل شود.
بروات با تکیه بر تخصص، تعهد و تجربه ی نیروی انسانی جوان و با انگیزه‌ی ایرانی و بکارگیری استراتژی‌های هوشمندانه و خلاقانه توانسته محصولی با کیفیت برای شناساندن نام ایران به کشورهای منطقه ارائه کند . محصولات بروات تماما ساخته‌ی تفکر ایرانی است که بروات برای آنها آنها احترام بسیاری قایل است و از نقطه نظرات تک تک آنها برای ارتقای محصولات خود استقبال می‌کند.
کولر های پلاستیکی برووات زینت بخش خانه های شما
ایجاد مراکز خدمات پس از فروش و ارائه ی منظم خدمات در راستای جلب اعتماد هرچه بیشتر مشتریان یکی از اهداف حیاتی بروات می باشد. اهمیت دادن به نیازها و انتظارات مشتریان و تأمین آنها از طریق ارائه خدمات باکیفیت و حرفه‌ای پیش، حین و پس از خرید برای بروات یک اهم است .با جلب رضایت هر مشتری ما می‌توانیم به ایده‌ال خود نزدیکتر شویم و همیشه به این موضوع پایبندیم و اینگونه می‌توانیم یک جایگاه ماندگار در کشورعراق و سایر کشورهای منطقه پیدا کنیم.
بروات بر آن است با شناسایی نیازهای مشتریانش محصولات متنوعی را در آینده خلق کند و همگام با سلایق آنها پیش رود تا بتواند اطمینان مشتریان خود را به تولیداتش افزایش دهد و آسایشی ماندگار را برای آنها رقم زند.
محصولات شرکت برووات آرامشی جدید
رضایتمندی مشتری برای بروات یک اولویت است و همچنان در تلاش است این احساس در مشتری پدید آید و روزبروز پر رنگ‌تر شود و خاطره‌ی یک خرید معتبر و نفیس را برایشان زنده کند. همین رویکرد موجب شده تا مشتریانمان در قبال ما وفادار بمانند.
بروات، راحتی و آرامش و در عین حال پایین ترین قیمت را برای مشتریانش فراهم آورده است. ما با در نظرگرفتن یک سود منصفانه ، شایسته‌ترین قیمت را برای محصولاتمان برگزیدیم که یک موفقیت برای ما به حساب می‌آید. درواقع بروات امکان یک معامله‌ی برد-برد را ایجاد کرده‌است . یقینا احساس برنده شدن بعد از معامله برای هر دو طرف تجلی پیدا خواهد کرد.
"وفاداری به ارزش‌های برند"، مهمترین اصل بروات است و شامل احراز خشنودی و آرامش مشتری، انعطاف‌پذیری، نوآوری در محصولات و صداقت بوده و هست.
ماموریت بروات این است که ” فناوری ایرانی و منابع انسانی خود را برای ایجاد محصوالت برتر اختصاص دهد و از این طریق به توسعه صادرات و معرفی محصولات ایرانی به جهان، کمک شایانی کند. بروات معتقد است با داشتن تیم خوب می ‌توانند تمام ایده‌ها و اهدافشان را عملی‌کنند. اعضای شرکت جهان سپهر تبریز با پتانسیل بالقوه‌ای که دارند به عنوان یک تیم برای بهتر شدن خود می‌کوشند تا بتوانند برای مشتریان‌خود و صنعت صادارت ملی، تغییر بالقوه‌ای ایجاد کنند.
هر سازمان يا شرکتي که ميخواهد در یک بازار داخلی یا حتی بین المللی موفقيتی به دست آورد ، بايد به طور پيوسته براي افزايش سهم خود از بازار تلاش کند. اما حقيقت اين است که بيشتر شرکت‌ها، از برنامه‌ريزي و سرمايه گذاري در پروژه هاي بلند مدت پرهيز مي‌کنند و به اهداف موردنظرشان نمي رسند که اين خود نوعي نزديک بيني است، اما بروات در این سال‌ها شاهد تفکر سيستمي و استراتژي‌های بلندمدتي از سطوح عالي سازمان بوده که منجر به اين موفقيت ها گرديده است.
تولید کولرهای پلاستیکی پرتابل
بروات با تکیه بر فرهنگ سازمانی جمعی و تعهد به برند خود، به همه ذینفعان خود توجه دارد و به خواسته های آنها احترام می‌گذارد.

اصول بروات در مورد اعضای تیم شامل:

  • همکاری و روحیه‌ی تیمی
  • ادب و تواضع
  • تطبیق پذیری
  • انصاف و صداقت

می‌باشد که مهم‌ترین مزیت شرکت جهان سپهر نسبت به سایر رقبا می‌باشد.

شرکت بروات با کمک روش‌های جدید برای ارتقا و کانون توجه قرار دادن مشتریانش، رشد و ارائه خدمات بهتر، همواره تلاش می‌کند تا رضایت صد‌در‌صدی مشتریان خود را جلب کند، چرا که بروات اعتقاد دارد مشتریان، اعضای خانواده این شرکت هستند.

کمتر پرداخت کن، بیشتر استفاده کن.

خرید از ما یک شانس بزرگ برای شماست!

با خرید محصولات بروات، راضی‌تر زندگی کنید.

کیفیتی که انتظار داشتید، قیمتی که انتظار نداشتید اینجاست!

بهترین کولرهای آبی فلزی و کولر آبی سلولزی در ایران بروات
بروات با توسعه‌ی مراکز خدمات پس از فروش در کشورهای مختلف، تلاش می‌کند تا مشتریان خود را در تمام مراحل استفاده از محصولات بهره‌مند کند. این مراکز با ارائه خدمات تعمیر و نگهداری، پاسخگوی سوالات فنی و رفع مشکلات فنی مشتریان، به تضمین کیفیت و عمر محصولات بروات کمک می‌کنند.
همچنین، با افزودن کشورهای جدیدی مثل سوریه، افغانستان و ترکمنستان به بازارهای هدف، بروات به عنوان یک برند معتبر و قابل اعتماد در مناطق جدیدی از جهان حضور دارد. این توسعه به بروات اجازه می‌دهد تا محصولات خود را به افراد و خانواده‌های مختلف با نیازها و سلیقه‌های متنوع ارائه دهد و همچنین رشد و پیشرفت بیشتری در بازارهای بین‌المللی داشته باشد.

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت جهان سپهر تبریز (بروات) میباشد.
[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]
Developer & Designer | Hossein Donyadideh